Misyon ve Vizyonumuz

İlk Çizgi Eğitim Kurumları

Öğrencilerine, dürüstlük, sorumluluk, problem çözme, iletişim becerileri, farlılıklara saygı, girişimcilik, işbirliği, eleştirel ve yaratıcı düşünce, kararlılık gibi liderlik için gereken beceri ve tutumların kazandırılmasına yönelik çalışmalar yapar.

Tüm öğrencilerin gerek akademik, gerekse kişilik gelişimlerini en üst düzeye taşımak, onları inanılmaz bir hızla değişen çağımız gereksinimlerine donanınmlı kılmak, İlk Çizgi`nin vazgeçilmez varoluş gerçeğidir.

Bilgi çağını yaşayan tüm dünyada, düşünen, anlayan, yorumlayan, bilgi üreten, sorun çözen ve bilimsel düşünen bireyler yetiştirmek eğitimin temel amacı olmustur.

İlk Çizgi için, öğrencilerin öğrenmelerinin sorumluluğunu üstlenmeleri, kendilerini tanımaları, üniversite hazırlık aşamasına kadar yönelimlerini doğru saptayabilmeleri ve kendilerini geliştirebilmeleri, gelecekte meslek seçimi ve seçtikleri meslekte mutlu olabilmeleri, kısaca yaşam basarıları çok önemlidir.

mask
author

Bir millet irfan ordusuna sahip olmadıkça, muharebe mekanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin, o zaferlerin kalıcı sonuçlar vermesi ancak irfan ordusuna bağlıdır.

Mustafa Kemal Atatürk

Adana Profesyonel Dış Çekim Adana Kuru Temizleme Toner Dolumu Evden Eve Nakliyat SMMM Nur Sayılır Oto Döşeme Adana Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları