Hakkımızda

İlk Çizgi Eğitim Kurumları

İlk Çizgi; faaliyetlerine 1982 yılında GÜNEŞER Toptan Gıda Dağıtım şirketi ile başlamıştır.

1987 yılında Tekstil ticaretine girerek parakende, toptan ve imalat alanlarında kısa sürede büyük başarılar elde eden şirketimiz 2004 yılında İLK ÇİZGİ adıyla insan yetiştirmenin önemi ve sorumluluk bilinciyle eğitim sektörüne başlamış olup, bu sektörde her yıl başarılarını katlayarak çalışmalarını devam ettirmektedir. 

Daima yeniliklere açık olan şirketimiz, güvenli adımlarla kendini her zaman ileriye taşımaya hedeflemiş, 2014 yılında da İnşaat ve Mimarlık sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

Her biri kendi arsaları üzerine kurulmuş ve kurulacak olan inşaatlarımızdan, ÇİZGİ VİLLALARI bir yıldan daha kısa sürede bitirilmiştir. 2. Etap ÇİZGİ PARK Evleri inşaatı devam etmekte olup, 3. Etap ÇİZGİ LOFT konutlarını da kısa zamanda başlatılacaktır.

ooooooo

mask
author

Bir millet irfan ordusuna sahip olmadıkça, muharebe mekanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin, o zaferlerin kalıcı sonuçlar vermesi ancak irfan ordusuna bağlıdır.

Mustafa Kemal Atatürk

Adana Profesyonel Dış Çekim Adana Kuru Temizleme Toner Dolumu Evden Eve Nakliyat SMMM Nur Sayılır Oto Döşeme Adana Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları